خدمات ترجمه

خدمات دارالترجمه رسمی ریپون

تیم حرفه‌ای ریپون تمامی خدمات مربوط به ترجمه رسمی مدارک حقوقی و صورت های مالی و قراردادهای شرکتی به/از زبان‌های مختلف را در کوتاه‌ترین زمان ممکن و باکیفیتی مثال زدنی انجام می‌دهد. مترجمین خبره ما آمادگی همراهی شما در دفترخانه های اسناد رسمی، همایش‌ها، جلسات تجاری و غیره را دارند. مترجمین شفاهی مرکز ترجمه ما مورد اعتماد قوه قضائیه و وزارت امور خارجه هستند.

عکس های ترجمه

با خدمات ویژه ما بیشتر آشنا شوید

ترجمه غیررسمی انواع مقالات، پایان‌نامه، بروشور و کاتالوگ

ترجمه شفاهی مذاکرات تجاری و حقوقی

اخذ تاییدیه دادگستری و وزارت خارجه و نیز سفارت‌های کلیه کشورها در سریعترین زمان ممکن

ترجمه رسمی انواع مدارک شخصی، شغلی، تحصیلی، و پزشکی

ترجمه رسمی کلیه مدارک حقوقی و صورت‌های مالی و قراردادهای شرکتی به/از زبان‌های مختلف

ترجمه متون تخصصی به اشکال مختلف مانند مقاله، کاتالوگ، کتاب، بروشور به صورت تایپ شده

مشاوره حرفه‌ای پیش از شروع خدمات

با ارسال تصویر مدارک و تصویر پاسپورت پیش از ارسال اصل مدارک، راهنمایی‌های لازم درباره مدارک پیش‌نیاز، تاییدیه تحصیلی و موارد مورد نیاز جهت اخذ تاییدات دادگستری و وزارت خارجه صورت می‌گیرد. به این ترتیب، از سردرگمی در ارسال مدارک و ارسال ناقص اسناد جلوگیری می‌شود.

امکان بررسی خدمات ترجمه ریپون

پس از انجام ترجمه و قبل از پرینت آن روی سربرگ رسمی، فایل‌های ترجمه برای ارباب رجوعان محترم ارسال می‌گردد، تا تمام موارد مانند اسپل اسامی یا نام دروس گذارنده شده در ریزنمرات از سمت متقاضی بررسی شود. در نتیجه، از هرگونه خطا و اشتباهی جلوگیری به عمل می‌آید.

انجام ترجمه فوری رسمی و غیررسمی در سریع ترین زمان

دارالترجمه رسمی ریپون با بهره‌گیری از مترجمین حرفه‌ای و زبده آمادگی دارد کلیه متون تخصصی شما را در زمینه‌های مختلف در سریعترین زمان ممکن و بالاترین کیفیت متناسب با نیاز و اهداف شما ترجمه نماید.

مشاوره و ثبت سفارش 

شما می توانید سفارش خود را از طریق ایمیل Translationbureau1032@gmail.com و یا Translationbureau1032@yahoo.com و یا شماره واتساپ 09358808059 جهت بررسی ارسال نمائید، پرونده شما بعد از بررسی توسط کارشناس دفتر ترجمه تعیین هزینه شده و در صورت تایید شما جهت انجام ترجمه اقدام خواهد شد.